Akcesoria z pomysłem – ciekawe gadżety do Twojego kampera

Od kilkunastu lat wielu zaprzysięgłych miłośników natury decyduje się na wczasy spędzone na kempingu. By świetnie odpocząć zrelaksować się blisko przyrody, trzeba jednak to lubić. Jednak wszyscy, którzy ukochali sobie taki wypoczynek, powinni bez przeszkód stwierdzić, iż został dla nich czymś wyjątkowym. Zatem nie wystarczy tak po prostu spędzenie urlopu pod niebem. Przed sezonem odbywają się poszukiwania nowych rozwiązań, a nowe akcesoria do kampera prędko okazują się niezastąpione. Czym najlepiej uzupełnić kamper na długą wyprawę?

Wypróbuj pomysł z klimatyzacją

Strony interntowe oferują sporą gamę najróżniejszych renomowanych, klimatyzatorów do kampera. W przypadku, gdy kamper nie posiada fabrycznej klimatyzacji albo obecna prosi się o wymianę – najwyższy czas, aby to zrobić. Wyróżnia się klimatyzatory podławkowe i dachowe. Oba rodzaje klimatyzatorów wykazują sporo plusów. Montowane pod ławką zwiększają przyczepność do szosy podczas przewozu, lecz zajmują miejsce. Natomiast te mocowane na dachu pozostawiają luz w środku, ale wpływają na stabilność maszyny.

Zdecyduj się na akcesoria do kampera – przydadzą Ci się do kuchni

Podróż kamperem pobudza apetyt. W związku z tym trzeba bliżej przyjrzeć się akcesoriom kuchennym koniecznym w czasie kempingu. Warto zacząć od organizerów do transprtu szklanek i talerzy, żeby nie przemieszczały się w trasie. Mogą w tym pomóc także naczynia z nietłukących się produktów, a organizer świetnie je dla nas przechowa. Dobry będzie pojemnik gumowy, a wszystko uzupełni taca ochronna. Także posiadanie składanego wiadra Fold Away to także dobra inwestycja. Dzięki opcji redukowania objętości, możesz je szybko schować i nie mieć bólu głowy, że zajmuje miejsce, kiedy czeka na użytek.

Uzupełnij sprzęty kuchenne zastawą stołową. Estetyczne i wartościowe zestawy, nabywane przez wielu właścicieli kamperów, to te wykonane z melaminy – doskonale radzi sobie na polach kempingowych. Wówczas nie trzeba martwić się o zniszczenie naczyń, a organizer posłuży wyłącznie do organizacji bagażu. Postaw na zestaw, dobrany do ilości osób, które mogą podróżować kamperem. Rzecz jasna możliwe jest kupienie osobno poszczególnych elementów, więc nabywanie całej zastawy nie jest niezbędne. Zwolennicy grillowania powinni nieco bardziej wypróbować kuchenne akcesoria do kampera, takie jak grille gazowe do specjalnego użycia na kempingu. Możesz wybierać wśród egzemplarzy odmiennych wielkości – od dwupalnikowego maleństwa po grill z dużym rusztem. Dużą zaletą grillów gazowych jest brak dymienia.