Podsumowań czas!

To już jest koniec, możemy iść… Czyli zakończenie InteGry!

Jak można podsumować akcję? Zapraszamy do krainy liczb!

Projekt społeczny IntegraRzeszów rozpoczął się oficjalnie 30 grudnia 2015 wraz z założeniem strony projektowej na Facebooku. W czasie trwania akcji 316 osób poparło inicjatywę na Facebooku, 144 na Instagramie, a samą stronę internetową InteGry odwiedziło 1207 osób.

Akcję wspierali:Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Zwolnieni z teorii, Niebieskie Migdały, Makarun, Figa z Makiem, Happy Jump, Ośrodek Debaty Międzynarodowej Rzeszów, Kula, Młodzi.rzeszow.pl, a także Polskie Radio Rzeszów. Projekt odbył się pod patronatem prezydenta miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. W czasie jego trwania zorganizowano cztery główne spotkania integracyjne: 4 lutego w klubie Puls, 8 i 15 lutego w klubie IQ oraz 20 lutego w klubie „Pod palmą”. Organizatorzy projektu brali także udział w wydarzeniach organizowanych przez AIESEC Rzeszów oraz International Projects’ Association. Łącznie w spotkaniach integracyjnych mogło uczestniczyć około 400 osób. W konkursie kończącym kampanię wzięło udział około 60 zdjęć, a liczba zwycięzców to 32 osoby. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wspierali akcję: uczestnikom, sponsorom, dziennikarzom.

Specjalne podziękowania dla partnerów akcji:

– Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

– Park Tramploin Happy Jump

– Niebieskie Migdały

– Kula: bowling club

– Makarun

– Figa z makiem

– Ośrodek Debaty Międzynarodowej Rzeszów

– Młodzi Rzeszów

– Radio Polskie Rzeszów

To dzięki wsparciu tak licznej grupy ludzi udało nam się z sukcesem zakończyć kampanię! Jesteśmy wdzięczni za czas, który nam poświęciliście, a także za wspaniałą zabawę na wydarzeniach integracyjnych. Mamy nadzieję, że nawiązane przez Was przyjaźnie przetrwają próbę czasu i pokażą innym, że warto się integrować. Na koniec chcielibyśmy podziękować organizatorom olimpiady społecznej „Zwolnieni z teorii” za promowanie pozytywnej zmiany w lokalnym środowisku.

Zespół Integry

 

Comments

comments